Motory

Motory są to jednoślady, które są bardzo szybkimi maszynami, które możemy spotkać na każdych drogach świata. To właśnie te jednoślady są urządzeniami, na których możemy przewieść maksymalnie kierowcę oraz jego pasażera.

Posiadają one bardzo silne silniki o ogromnych mocach, które często stają się głównym niebezpieczeństwem na ulicach. Szybkości osiągane dochodzą bardzo wysokich sum, a przyspieszenie motorów jest zastraszająco szybkie. Często przez te właściwości tych maszyn, występują bardzo liczne wypadki, które przeważnie kończą się śmiercią na miejscu ze strony kierowcy motoru. Tacy kierowcy często nazywani są „dawcami nerek”, ponieważ od razu umierają na miejscu wypadku. Motory są bardzo niebezpiecznymi pojazdami, do których potrzebne jest odpowiednie prawo jazdy kategorii A.

Kierowca motoru powinien posiadać na sobie kombinezon ochronny oraz najważniejszy kask, który ma na celu ochronę człowieka prowadzącego w razie upadku. Jak widać motory są bardzo niebezpiecznymi maszynami, które wzbudzają szacunek.Najnowsze komentarze
    Szukaj